De tijds aanduiding loopt 2 uur achter hier op het forum. Wellicht een futiliteit, maar wilde het toch even melden. Lijkt me goed om de tijd even bij te stellen. Alhoewel het uiteraard geen enkele invloed heeft op de kwaliteit van dit goed werkend forum.
Je moet Koen effe een pb of een mailtje sturen hiervoor, komt vast wel in orde zo.. Ik loop ook 2 uur achter Alles goeds, Fred en geniet van je aankomend weekend ! Gloomy.
Hoi Gloomy!
Ik heb Koen nu net een pb gestuurd omtrent die tijdsaanduiding. Tis niet echt heel belangrijk ofzo, omdat het de kwaliteit van het forum verder niet belemmert. Bedankt voor de tip!
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum