De Percussion Only Contest is ten einde en we hebben heel veel inzendingen. Helaas hebben sommigen hun inzending niet op tijd ingeleverd. Stem in dit topic op de degene die volgens jou de beste percussie heeft gemaakt! Hier zijn ze allemaal nog te beluisteren:
Jullie krijgen een week de tijd om te stemmen, succes. De winnaar mag zich de Percussion Master van het NFF noemen, wat ook als membertitel onder je naam komt.
Post hieronder je stem, zo kunnen we zien wie wat heeft gestemd
Anyway, ik stem op Michiel - Hollywood goes Africa. Ik vind in z'n nummer alle onderdelen samen spelen tot een geheel wat het nummer erg prettig maakt om naar te luisteren. Zit knap in elkaar en heeft goeie samples.
Wil jij, net als Reburn ook jouw reclame als mijn avatar? Reageer dan snel per PM en wie weet ben jij de gelukkige!
Gloomer, omdat het me qua stijl het meeste aanspreekt, en ook omdat het echt een sneltrein is, er wordt bijna niets herhaald(of toch niet dat het opvalt) en het blijft dus interessant tot het einde.